KONST / Litografier / Grafiskt blad 17474270
nr 1747 4270
Ann Makander
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, "Passage". Signerad, numrerad 67/100, daterad 1989. Bildmått: 44x52 cm, yttermått inklusive ram: 60x66 cm
Ann Makander, svensk målare och grafiker född i Malmö 1954.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:07:43
5/12 09:37:15